#проКРОК Іванова Карина — Університет «КРОК»

#проКРОК Іванова Карина

19 липня 2024 Новини та події

Мене звуть Іванова Карина і в цьому році я отримала диплом бакалавра з Менеджменту. Так як я живу в Кривому Розі і працюю, я навчалася  на дистанційній формі. Хочу відмітити чудову організацію і зручність данної форми: доступ до платформи Moodle в зручний час, де є всі матеріали – лекції і завдання; онлайн-заняття в неділю, де  кваліфіковані викладачі  правильно і чітко доносять  інформацію до студентів, і  чудовий тьютор – Мала Ірина Борисівна, яка завжди  підскажіть розклад, коли сесія, коли потрібно сплачувати за навчання, відповість на всі питання.

Все це  робило навчання комфортним, навіть в цей складний час. Я щиро дякую всьому колективу Університету «КРОК» і особисто викладачам моєї рідної кафедри  управлінських технологій.
Радію що маю диплом бакалавра з найпопулярнішої спеціальності «Менеджмент» сама цього Університету  і раджу всім хто працює і хоче розвиватися,  отримувати освіту на дистанційній формі навчання саме в Університеті «КРОК».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #проКРОК Іванова Карина