#проКРОК від Шпетної Кароліни — Університет «КРОК»

#проКРОК від Шпетної Кароліни

22 липня 2024 Новини та події

Кафедра психології ділиться відгуком про навчання випускниці магістратури спеціальності «Психологія» Шпетної Кароліни.

«Перш за все, хочеться виділити, наскільки круто, що викладачі – це діючі практики, з великим досвідом (не просто стажем, а саме різностороннім досвідом). У більшості закладів читають лекції, які можна прочитати в підручниках, з різним ступенем нудності але тут, мабуть, 70% було практичної інформації і навіть відпрацювання на практиці.

Ще дуже сподобалося, що всі викладачі різних модальностей, різних підходів, таким чином була можливість ознайомитися дотично з різними напрямками майбутньої роботи. І останнє – це організація! Окреме браво – як влаштована система навчання із застосуванням інформаційних технологій у постійному контакті зі студентами. Враховуючи переваги КРОКу, вирішила продовжити навчання на курсі «Клінічна психологія» на базі післядипломної освіти на кафедрі психології.»

Дякуємо за відгук та запрошуємо до навчання на бакалаврату, магістратурі та психологічних курсах в Університеті «КРОК».

Оновлено: Вівторок, 23 липня 2024 11:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #проКРОК від Шпетної Кароліни