Мобільність студентів проєкту CLIMAN — Університет «КРОК»

Мобільність студентів проєкту CLIMAN

26 липня 2024 Новини та події

З 08 по 21 липня 2024 року, студенти Університету «КРОК» взяли участь у мобільності в рамках проєкту Erasmus+ KA2 «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату»/CLIMAN.

Захід відбувся в Берлінському університеті прикладних наук HTW Berlin, Німеччина. Лідери Студентського Наукового Товариства Денис Штак та Олег Правдивий, а також лідерка екологічного клубу «ЛОТОС» Софія Венгринович представляли Університету «КРОК» .

Студенти вивчали гідроген і технології, пов'язані з ним, а також видобували гідроген та оксиген за допомогою гідролізу.

Навчання відбувалося в сучасних аудиторіях та спеціально обладнаних лабораторіях, де студенти практикували здобуті раніше знання на лекціях.

Також були організовані різноманітні екскурсії, зокрема на німецьке підприємство «Boreal Light», яке займається виготовленням спеціальних машин для фільтрації води від солей та металів і очищення її від бактерій.

Цей досвід є надзвичайно важливим для здобувачів освіти для реалізації майбутніх проєктів, тренінгів та майстер-класів.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Мобільність студентів проєкту CLIMAN