Відкриття навчальної медіалабораторії — Університет «КРОК»

Відкриття навчальної медіалабораторії

02 вересня 2024 Новини та події

29 серпня 2024 року в Університеті «КРОК» відбулося урочисте відкриття навчальної медіалабораторії. У рамках проєкту «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні / COOPERA» кафедра міжнародних відносин та журналістики отримала технічне обладнання, яке забезпечить успішну якісну підготовку здобувачів спеціальності «Журналістика».

Завдяки такому обладнанню здобувачі отримали можливість професійно працювати у форматі 3-D студії, знімати та монтувати відеоматеріали, здійснювати відеотрансляцію, проводити телемости, записувати інтерв’ю.

На відкритті президент Університету «КРОК» Сергій Михайлович Лаптєв урочисто розрізав стрічку, ректор Університету Андрій Миколайович Кучко висловив сподівання, що навчальна медіалабораторія допоможе Університету створювати якісний медіапродукт і студенти будуть активно працювати у цьому напрямку.

Тож бажаємо нашим колегам подальших творчих та професійних успіхів!

Оновлено: Понеділок, 02 вересня 2024 19:33

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відкриття навчальної медіалабораторії