Welcome students club: знайомство першокурсників — Університет «КРОК»

Welcome students club: знайомство першокурсників

06 вересня 2024 Новини та події

05 вересня 2024 року відбулась зустріч першокурсників бакалаврату Welcome students club у рамках плану заходів, який попередньо був проанонсований Студентською радою Університету.

Ми були дуже раді бачити всіх, хто приєднався до цьогорічного проєкту, адже було багато учасників заходу, тож ми мали можливість познайомитись з кожним, дізнатися цікаві факти про наших студентів, їх захоплення та хобі, а також провели серію ігор та розіграли мерч Університету.

Після вчорашньої зустрічі ми вкотре впевнилися, що цьогорічні першокурсники цікаві, різносторонні та неповторні. Тож, попереду ще багато різнопланових проєктів учасниками яких ви можете стати! Долучайтесь, адже наступний KROK SPORT CHALLENGE принесе перші бали в рейтинговому проєкті «Ліга КРОКу»!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Welcome students club: знайомство першокурсників