БШК – переможець «Ukrainian Business Awards» — Університет «КРОК»

БШК – переможець «Ukrainian Business Awards»

24 вересня 2024 Новини та події

Оргкомітет премії Ukrainian Business Award (UBA) підтвердив, що компанія Бізнес Школа КРОК стала переможцем премії UBA - 2024 року в номінації «Провідна Бізнес Школа в галузі МБА».

Національний незалежний рейтинг відзначає видатні компанії, лідерів бізнесу, які досягають значних успіхів,  розвивають нові технології та створюють робочі місця. Cистема оцінки ґрунтується на об’єктивних критеріях, що дозволяють визначити кращих з найкращих у різних галузях бізнесу.

Цього року у фокус уваги Ukrainian Business Award потрапили бізнес-школи Києва, які пропонують навчання за спеціальністю МВА – магістр бізнес-управління.

Для рейтингу оргкомітет обрав 7 провідних бізнес-шкіл м. Київ, які реалізовують освітні програми МВА. Для аналізу якості програм та загальної діяльності бізнес-шкіл була створена методологія, яка була розроблена за участі аналітичних партнерів YouControl, Serpstat, Clarity Project.

Діяльність кожної бізнес-школи оргкомітет аналізував за наступними критеріями, а саме:

• кількість років на ринку,
  • кількість навчальних програм МВА,
  • вартість базового курсу,
  • кількість залучених викладачів та спікерів,
  • кількість додаткових майстер-класів, тренінгів та семінарів,
  • тривалість навчання,
  • акредитації та ліцензії,
  • умови контракту,
  • впізнаваність на ринку,
  • відсоток позитивних відгуків,
  • наявність нагород та відзнак,
  • кількість випускників,
  • участь у благодійних та соціальних проєктах тощо.

Незалежні члени журі мали можливість всебічно оцінити діяльність і результати кожної бізнес-школи. За результатом експертного висновку Бізнес Школа КРОК посіла друге місце серед 7 бізнес-шкіл Києва і стала переможцем премії UBA «Провідна Бізнес Школа в галузі МВА».

Ми пишаємось своїми результатами і дякуємо викладачам, студентам, випускникам, партнерам, кожному, хто щоденно робить якісно і натхненно свою роботу, вносячі позитивний внесок в якість управлінських програм, які реалізує Бізнес Школа КРОК. Наша команда пишається результатами і визнанням нашої роботи. Ми раді пропонувати одну найкращих програм МВА в Україні, яка також посідає 66-місце у світі за міжнародним незалежним рейтингом EdUniversal. Ми продовжуємо робити свій внесок у розвиток світогляду бізнес-лідерів, відповідальних за майбутнє.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » БШК – переможець «Ukrainian Business Awards»