Зустріч студентів ОП Журналістика з Аскольдом Лозинським — Університет «КРОК»

Зустріч студентів ОП Журналістика з Аскольдом Лозинським

24 вересня 2024 Новини та події

17 вересня 2024 року здобувачі ОП Журналістика відвідали захід, організований Національною спілкою журналістів України, - зустріч з Аскольдом Лозинським. Це відомий письменник, адвокат, журналіст, експрезидент Світового конгресу українців.

Студенти познайомилися з відомим американцем українського походження, який поділився власним досвідом роботи у журналістиці та публіцистиці, розповів про важливі аспекти міжнародної журналістики, про погляди на українське питання у США, зокрема Нью-Йорку. Здобувачі мали можливість особистого спілкування з відомим діячем та отримали відповіді на питання, що цікавили.

Зустріч завершилася спільним виконанням пісні Тараса Петриненка «Україно!»

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч студентів ОП Журналістика з Аскольдом Лозинським