Майбутні фахівці з туризму на своїй першій навчальній екскурсії — Університет «КРОК»

Майбутні фахівці з туризму на своїй першій навчальній екскурсії

03 жовтня 2024 Новини та події

Щороку традиційно першокурсники стали учасниками першої пішохідної навчальної екскурсії Стародавнім Києвом, яка відбулась 17 вересня 2024 року.

Це перший практико-орієнтований захід за програмою «Школа професійного зростання» для майбутніх фахівців з туризму, який зразу мотивує до професійної діяльності. Учасниками стали студенти 1 курсу освітньої програми «Туризм» (група ТУР-24), до яких доєдналися студенти 2 курсу (група ТУР-23).

Організатор екскурсії – кафедра туризму. На початку екскурсії Мелько Людмила Федорівна – завідувач кафедри туризму Університету «КРОК», провела інструктаж з техніки безпеки, підкреслила особливості саме навчальної екскурсії, де майбутні фахівці знайомляться не тільки зі змістом екскурсії, але й із особливостями проведення заходу.

Екскурсію проводила Романова Марія Ігорівна – фахівець зі стажем, яка активно співпрацює із кафедрою туризму вже багато років, і закохана у свою професію. Студенти оглянули Золоті Ворота, пройшлися двориками стародавнього міста, Софійською площею, відвідали Пейзажну алею, помилувалися Києвом з оглядової площадки біля Національного музею історії України, познайомилися із трагічною історією знищення Десятинної церкви, від якої залишився тільки фундамент.

Під час заходу пані Марія ділилася також різноманітними методичними родзинками щодо проведення екскурсії.

Студенти були надзвичайно задоволені мандрівкою чарівним містом, чому спонукала й прекрасна погода.

Також, важливим є те, що потім відбулося обговорення заходу, де студенти поділилися враженнями і як екскурсанти, і як майбутні фахівці з туризму.

Щиро дякуємо Романовій Марії Ігорівні за проведення екскурсії

і глибоке знання своєї справи!

Щиро дякуємо Мелько Людмилі Федорівна та кафедрі туризму за організацію екскурсії та чудові фотографії!

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Пішохідна екскурсія Києвом для майбутніх фахівців з туризму // 17.09.2024

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майбутні фахівці з туризму на своїй першій навчальній екскурсії