Дні кар'єри – традиційно, важливо, корисно — Університет «КРОК»

Дні кар'єри – традиційно, важливо, корисно

03 жовтня 2024 Новини та події

02 жовтня 2024 року відбувся офлайн захід для молоді «Дні кар'єри» на території культурно-мистецького комплексу «Співоче поле» Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень, що розташований у Печерському ландшафтному парку.

Захід організований Київським молодіжним центром спільно з Київською міською молодіжною радою при Київській міській раді та Спільнотою Волонтерів України за сприянням Департаменту молоді та спорту м. Києва.

Центр розвитку кар'єри Університету «КРОК» був активним учасником цього заходу «Дні кар'єри», який став майданчиком для плідної співпраці та нових можливостей.

Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити наступні події!

Оновлено: Четвер, 03 жовтня 2024 18:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Дні кар'єри – традиційно, важливо, корисно