Фаховий коледж Університету «КРОК» ініціював створення Молодіжної координаційної ради шкіл-партнерів МАШ ЮНЕСКО — Університет «КРОК»

04 жовтня 2024 Новини та події

27 вересня 2024 року представники Коледжу відвідали ліцей №176, імені Мігеля де Сервантеса, де відбулась традиційна зустріч представників Молодіжної координаційної ради шкіл-партнерів МАШ ЮНЕСКО.

Наш Коледж представляли:
1. Бонюк Арсен
2. Єремчук Ілля
Зустріч розпочалась з презентації діяльності ліцею в рамках співпраці ЮНЕСКО, учні презентували власні досягнення та діяльність в проєктах. Цього разу зустріч відбулась згідно робочого плану, який присвячений створенню Молодіжної координаційної ради шкіл-партнерів МАШ ЮНЕСКО. Модерував зустріч випускник Коледжу Савельєв Євгеній.

Під час зустрічі, учасниками були обрані перші прототипи майбутнього логотипу ради, учні запропонували 19 варіантів, які будуть опрацьовані та запропоновані до подальшого голосування та погодження. Також, важливою частиною події стало визначення організаційної структури майбутньої ради та заслухання кандидатур на посаду координаторів та заступників. Серед кандидатів було створено тимчасовий актив, до якого увійшов студент коледжу, Бонюк Арсен. Першими задачами для активу стало завдання створення положення про заснування Молодіжної координаційної ради.

Учасники молодіжної координаційної ради отримали завдання, які будуть опрацьовані найближчим часом, для формування календарного плану заходів. Наступна робоча зустріч відбудеться 9 жовтня.

Оновлено: П'ятниця, 04 жовтня 2024 16:28

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фаховий коледж Університету «КРОК» ініціював створення Молодіжної координаційної ради шкіл-партнерів МАШ ЮНЕСКО