Магістри-маркетологи взяли участь у конкурсі наукових робіт — Університет «КРОК»

Магістри-маркетологи взяли участь у конкурсі наукових робіт

16 жовтня 2024 Новини та події

01 жовтня 2024 року відбувся ІІ тур Конкурсу наукових робіт 2024 «Пріоритети розвитку людського капіталу та інститутів соціальної сфери», який проводився у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Учасники – молоді науковці нашого Університету, студенти-магістри першого року навчання спеціальності 075 Маркетинг, представили ґрунтовні, новаторські наукові дослідження.

Тематика їх робіт та доповідей присвячені питанням соціального забезпечення та допомоги, реалізації соціальної політики в сучасних умовах, корпоративного соціального розвитку, мотивації та навчання та інші. Кращі роботи були відібрані для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт. Серед них і робота Генчева Тараса на тему «Маркетинг соціального забезпечення», яка була подана за напрямом «Соціоекономіка та соціальне забезпечення».

Вітаємо здобувачів на шляху до наукових досягнень та відкриттів, а наукових керівників з успішним дебютом своїх наукових послідовників.

Оновлено: Середа, 16 жовтня 2024 21:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Магістри-маркетологи взяли участь у конкурсі наукових робіт