Конкурсний відбір на програми обміну — Університет «КРОК»

Конкурсний відбір на програми обміну

16 жовтня 2024 Новини та події

Шановні студенти!
23
жовтня 2024 року о 13:00 в Microsoft Teams відбудеться Конкурсний відбір студентів Університету «КРОК» на програми мобільності (обміну).

Якщо Ви бажаєте провести наступний семестр у партнерському ЗВО Європи, реєструйтеся! Реєстрація обов'язкова (за посиланням (https://forms.office.com/r/T6sMaHKFqc)).

Посилання на відбір буде надіслано на КОРПОРАТИВНІ пошти зареєстрованих учасників. Найактуальніша інформація щодо програм мобільності (список університетів, доступних на вибір на наступний семестр, можливість отримання стипендій, FAQs тощо), доступна у групі KROK_Exchange у Facebook.

Радимо переглянути відео з інформаційного заходу «Erasmus Day», де можна дізнатися про критерії відбору, отримати корисні поради для підготовки.

У разі виникнення запитань звертайтеся до навчально-наукового інституту міжнародної освіти: Анна Дробина, начальник управління міжнародних освітніх програм ННІМО, тел.(093) 508-74-17, (096) 302-83-56, e-mail: [email protected].

Оновлено: Четвер, 17 жовтня 2024 13:28

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Конкурсний відбір на програми обміну