Практика від ЦРК — Університет «КРОК»

Практика від ЦРК

23 травня 2024 Новини та події

Центр розвитку кар'єри «КРОК» виступає містком між студентами та роботодавцями, сприяючи їх плідній співпраці. Завдяки організованим практикам студенти здобувають необхідний досвід та професійні навички, а підприємства – потенційних фахівців, які відповідають їхнім потребам.

Ця співпраця є вигідною для всіх сторін, адже сприяє розвитку як студентів, так і роботодавців.

Практика – невід'ємна частина навчального процесу у Фаховому коледжі та Університеті «КРОК». Завдяки співпраці з Центром розвитку кар'єри студенти мають можливість проходити практику на кращих підприємствах України, отримуючи цінний практичний досвід та рекомендації від роботодавців. Це допомагає їм краще підготуватися до майбутньої кар'єри та успішно працевлаштуватися після закінчення навчання.

Центр розвитку кар'єри висловлює щиру вдячність керівництву та фахівцям Київської ТПП за їхню підтримку та активну участь у програмі практик. Завдяки нашій співпраці студенти мають можливість отримати якісну практичну підготовку та здобути необхідні навички для успішного старту в професійному житті

Оновлено: Четвер, 23 травня 2024 16:42

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Практика від ЦРК