Організаційна зустріч з першокурсниками — Університет «КРОК»

Організаційна зустріч з першокурсниками

26 вересня 2024 Новини та події

Нещодавно відбулася організаційна зустріч викладачів кафедри економіки та фінансів зі студентами-першокурсниками ОП «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» і «Підприємництво та торгівля». Захід проводив завідувач кафедри професор Ігор Румик.

Особливості початку навчання в авдиторіях, інформаційно-комунікаційні ресурси Університету та  необхідність їх використанням студентами, розклад, безпекова ситуація та інші важливі питання були обговорені на зустрічі.

Значна увага приділена необхідності тісної комунікації та ефективної співпраці з методистами кафедри, студенським офісом й іншими підрозділами Університету. Студенти та їх батьки задавали питання, що цікавили їх найбільше, адже початок освітнього процесу в Університеті - важливий життєвий крок для кожного першокурсника.

Кафедра вітає студентів і бажає ефективого навчання!

Кафедра економіки та фінансів

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Організаційна зустріч з першокурсниками