Оголошення (97)
18–19 травня 2015 року в Університеті «КРОК» відбудуться тренінги з планування діяльності ініціативи «Університет, дружній до сім’ї».
Тренінги, розроблені з урахуванням кращих практик Міжнародної організації праці, проводяться у рамках проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Офіційними партнерами проекту виступають Міністерство освіти і науки України та Міністерство соціальної політики України.
Тренінги включають:
- презентації досвіду Сумського держуніверситету та кращих практик закордонних університетів із втілення дружніх до сім’ї ініціатив
- інтерактивні сесії, які демонструють актуальність та значущість проблематики, дозволяють усвідомити наслідки бездіяльності в подоланні конфлікту між навчанням та сімейними обов’язками
- поглиблення знань про політику дружності до сім’ї, її розуміння
- розвіювання поширених міфів, стереотипів і помилок стосовно поєднання навчання і сімейних обов'язків
- розробку плану дій із втілення конкретних підходів дружності до сім’ї в умовах вишу
Цільові групи проекту – адміністрації ВНЗ, викладачі та співробітники, що опікуються питаннями позанавчальної роботи зі студентами, студентська молодь, молоді матері. Очікуваний результат – поширення ініціативи зі створення доброзичливих до сім’ї умов в університетському середовищі країни.
Більш детальна інформація за посиланням
«Час глобальних дій для людей і планети»
Запрошуємо юних дипломатів 6–8-х класів до участі в ІІ конференції «Модель ООН. Юніор 2015»!
«Модель ООН» – це міжнародна освітня програма, яка надає можливість школярам поринути у світ політики та дипломатії, ближче познайомитися з діяльністю ООН шляхом імітації роботи Генасамблеї, комітетів та комісій організації.
У програмі конференції:
- робота в комітетах
- тренінг та ігрові вправи «Я – юний дипломат»
- отримання завдання та визначення країни, яку представлятиме учасник
- індивідуальні виступи в комітетах на проблемну тему
- прийняття рішень та оформлення загальної резолюції
- представлення резолюції від комітетів; нагородження учасників
Переглянути більш детальну інформацію про конференцію можна на сторінці «Модель ООН. Юніор 2015»
Коли та де відбудеться конференція?
16 травня 2015 р., 10:00–14:30 (м. Київ, вул. Лагерна, 30–32, Університет «КРОК», мапа)
Умови участі:
- Організаційний внесок у розмірі 50 грн.
- Обов’язкова попередня реєстрація* (до 12 травня).
- Діловий костюм учасника
- 1 кольорова фотографія формату А4 з проблемою, яка вас хвилює (обов’язково зазначити адресу (район, вулиця), де проводилась фотозйомка).
Організатори проекту: Київський ліцей бізнесу, Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
Контактна особа: Анна Іванова, 097-599-13-15, [email protected]
Запрошуємо майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків 16 травня відвідати День відкритих дверей в Університеті «КРОК» і Коледжі економіки, права та інформаційних технологій. Учасники заходу познайомляться ближче з освітньою корпорацією «КРОК» завдяки екскурсії навчальними закладами, дізнаються про Умови вступу та навчання, про спеціальності, напрями й унікальні освітні програми, за якими здійснюється підготовка в Університеті та Коледжі. Представники приймальної комісії розкажуть, що чекає на абітурієнтів під час вступної кампанії 2015 року та нададуть відповіді на найбільш хвилюючі питання стосовно нового законодавства в галузі освіти.
Звертаємо увагу шановних вступників на можливість у рамках заходу відвідати безкоштовні консультаційні курси з підготовки до вступних випробувань.
Безкоштовні консультаційні курси для випускників 9 і 11 класів проводяться в Університеті протягом травня і червня по суботах. Мета курсів – допомогти майбутнім абітурієнтам підготуватися до іспитів та ЗНО з основних предметів. Перші заняття в межах такої експрес-підготовки відбудуться 16 травня, у День відкритих дверей. Тому випускники шкіл – учасники заходу за бажанням зможуть їх відвідати.
Дізнатися більш детальну інформацію про День відкритих дверей та безкоштовні підготовчі курси можна на сайті Університету або за телефонами: (044) 455-57-57, 455-57-07.
Запрошуємо до цікавого спілкування в теплій «КРОКівській» атмосфері!
Шановні студенти!
Якщо Ви бажаєте БЕЗКОШТОВНО провести навчальний семестр у європейському виші, то візьміть участь у КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ на програми обміну з вищими навчальними закладами країн Європи, серед яких Польща, Нідерланди, Угорщина, Литва та Латвія.
Дата проведення: 14 травня 2015 р., початок о 14.30
Місце проведення: ауд. 414/1
За детальною інформацією звертайтеся до Управління міжнародного співробітництва – каб. 418, контактна особа: Анна Дробина, моб.: 093-508-74-17
Шановні студенти, співробітники та відвідувачі Університету «КРОК»!
24 квітня вільний допуск у корпус та робота всіх підрозділів розпочнеться о 15:30 після завершення ЗНО з української мови та літератури.
Університет «КРОК» запрошує випускників 11-х класів взяти участь у фотомарафоні в рамках акції Я склав ЗНО! Я – Супергерой :)
Долучитися до проекту дуже просто – насамперед потрібно отримати значок «Супергероя». Стати його власником може кожен учасник ЗНО з української мови та літератури, що проходитиме 24 квітня. Потрібно лише після завершення випробування підійти до волонтерів акції у фірмових «супергеройських» футболках. Вони зустрічатимуть учасників оцінювання біля пунктів тестування. Звертаємо вашу увагу, що акція охопить Київ та частину міст Київської області.
Фотомарафон триватиме з 24 квітня до 27 червня і включатиме кілька етапів:
- 24 квітня отримайте значок «Супергероя» і до 29 квітня підпишіться на сторінку акції в Instagram – ZNO_SUPERHERO
- З 1 по 16 травня розмістіть на своїй сторінці в Instagram фото із «супергеройським» значком на тему «Я ♥ українську мову та літературу» з хештегом #зносупергерой_1
- З 18 по 30 травня розмістіть на своїй сторінці в Instagram фото зі значком «Супергероя» на тему «Я володію іноземною мовою» з хештегом #зносупергерой_2
- З 1 по 13 червня розмістіть на своїй сторінці в Instagram фото з акційним значком на тему «Я творю історію України» з хештегом #зносупергерой_3
- З 15 по 27 червня розмістіть на своїй сторінці в Instagram фото з «супергеройським» значком на тему «Я вивчаю та відкриваю планету» з хештегом # зносупергерой_4
Звертаємо увагу, що після завершення кожного етапу проходитиме розіграш призів для «Супергероїв» – екоторбинок та ексклюзивних рюкзаків.
Запрошуємо вас взяти участь у всіх етапах фотомарафону та отримати можливість 28 червня стати учасником розіграшу додаткових призів.
Мета акції Я склав ЗНО! Я – Супергерой :) – підтримати учасників зовнішнього незалежного оцінювання, подарувати їм гарний настрій та віру у власні сили. А для тих, хто планує вступати до Університету «КРОК», участь у акції – це ще й можливість отримати знижку в оплаті навчання на першому курсі. Для цього учаснику акції потрібно до 31 липня 2015 року подати до Приймальної комісії документи на вступ та флаєр, отриманий разом зі значком «Супергероя».
Шановні випускники! Попереду у Вас багато випробувань, проте й чимало перемог. Ми хочемо, щоб перші кілька кроків до мети Ви пройшли більш впевнено і з гарним настроєм. Бажаємо Вам досягти успіху в усьому, що Ви запланували, вступити до омріяних навчальних закладів і здобути улюблені професії. Ми віримо у Вас!
25 квітня 2015 року відбудеться наймасштабніший екологічний проект «Зробимо Україну чистою! – 2015», який є частиною молодіжного руху «Let’s do it!». Минулого року в Україні акція з прибирання зібрала понад 170 000 учасників.
Наші студенти, члени екологічного клубу «ЛОТОС», беруть активну участь у підготовці цього заходу та вже 5 років поспіль відповідають за забезпечення прибирання парку «Нивки». Традиційно до акції долучаються співробітники, випускники, студенти зі своїми друзями та батьками.
Цього року відбудеться прибирання галявини ім. О.А. Білоконя (колишнього директора департаменту зв’язків з громадськістю та реклами), що 2010 року була насаджена в парку учасниками проекту «Піраньї КРОКу». Щороку дерева на галявині прикрашаються стрічками на знак пам’яті про ідейного засновника проекту.
Серед усіх учасників акції будуть розіграні корпоративні екофутболки.
Зустріч учасників – 25 квітня о 10:45 біля центрального входу до Університету «КРОК».
Умови участі: зручна форма одягу.
Запрошуємо всіх «КРОКівців» долучитися до корпоративної акції та зробити свій внесок в очищення природи!
У гості до «КРОКу»
Університет «КРОК» і Коледж економіки, права та інформаційних технологій проводять День відкритих дверей
25 квітня об 11.00 «КРОК» відкриває двері майбутнім студентам – учням 9 та 11 класів, запрошуючи їх до знайомства в затишній атмосфері навчального корпусу на Лагерній, 30–32.
Для своїх гостей «КРОК» приготував презентації спеціальностей і напрямів підготовки, екскурсії та спілкування з представниками Приймальної комісії, які нададуть інформацію про особливості вступу в 2015 році і роз’яснять нюанси нового законодавства в галузі освіти.
Університет «КРОК» – вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, що здійснює підготовку фахівців за напрямами: «Правознавство», «Психологія», «Туризм», «Комп’ютерні науки», «Міжнародна інформація», «Міжнародний бізнес», «Менеджмент», «Міжнародна економіка», «Маркетинг», «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Економіка підприємства». На базі всіх напрямів розроблено актуальні спеціалізації.
«КРОК» надає своїм студентам широкі можливості для здобуття додаткової освіти, реалізуючи цікаві освітні проекти та залучаючи до їхньої розробки фахівців-практиків, представників провідних компаній.
До складу Університету входить Коледж економіки, права та інформаційних технологій, де здобувають освіту майбутні фахівці у галузях економіки, права, комп’ютерних наук, а також майбутні спеціалісти з оціночної діяльності і готельного обслуговування.
Випускники Університету та Коледжу отримують дипломи державного зразка.
Дорогі вступники, чекаємо вас, а також ваших батьків і друзів на Дні відкритих дверей, де з радістю відповімо на всі ваші запитання, познайомимо з одним із кращих недержавних вищих навчальних закладів та одним із «найбільш студентських» університетів України!
Зареєструватися на захід можна на сайті Університету. Додаткова інформація – за телефонами (044) 455-57-57, 455-57-07.
Шановні «КРОКівці», запрошуємо Вас на Благодійний Ювілейний концерт, присвячений 75-річчю доктора політичних наук, академіка УАПН, заслуженого діяча науки і техніки України Картунова Олексія Васильовича.
Концерт відбудеться 30 березня в актовій залі Університету «КРОК». Початок – о 17.00.
Олексій Васильович працює в нашому Університеті близько 20 років.
Це принципова, добра, життєрадісна, чесна і відповідальна людина, талановитий вчений, блискучий педагог.
Олексій Васильович володіє дивовижною працездатністю, ініціативністю, цілеспрямованістю.
З 1996 року він очолює кафедру суспільних наук. Першим у нашому Університеті підготував та захистив докторську дисертацію.
Олексій Васильович став першим в Університеті академіком Української Академії політичних наук, а також першим у нашому Університеті і єдиним в українських ВНЗ недержавної форми власності заслуженим діячем науки і техніки України.
Він автор та співавтор понад 600 наукових публікацій, дві з яких навіть потрапили до бібліотеки Конгресу США. Вважається одним з батьків-засновників політології та етнополітології в Україні.
Олексій Васильович – сильна і мужня людина. Проте зараз він дуже потребує нашої підтримки в боротьбі з підступною хворобою.
Сподіваємося на зустріч з Вами під час благодійного концерту!
Номер карткового рахунку в «Приватбанку» для допомоги Олексію Васильовичу – 4149 4978 2503 1836.
Запрошуємо Вас відвідати Форум для батьків та вступників «Вступ 2015», де Ви зможете дізнатися все про вступну кампанію цього року, поставити запитання спеціалістам з приводу освітньої реформи, особливостей складання зовнішнього незалежного оцінювання, освітніх програм за кордоном, тенденцій ринку праці у найближчі роки, проблеми вибору «школа чи коледж, ПТУ, технікум» тощо.
З учасниками спілкуватимуться фахівці у галузі вищої освіти, які нададуть відповіді на будь-які питання щодо вступу в університети і коледжі. Зокрема, в якості експерта ми запросили директора Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлану Сакаєву.
Зі старшокласниками – учасниками форуму – працюватимуть спеціалісти з профорієнтації, психологи і тренери з особистісного розвитку. Вони допомагатимуть школярам психологічно підготуватися до тестування та державної підсумкової атестації, порадять, як правильно обирати професію.
Жодне з питань не залишиться без уваги. Уже зараз Ви можете надсилати їх через спеціальну форму на сайті форуму. Відповіді будуть озвучені під час заходу. Крім того, підписавшись на сторінку форуму в мережі Facebook, Ви кожного дня зможете отримувати цікаву та актуальну інформацію про вступ.
Щоб стати учасником заходу, слід обов'язково зареєструватися. Вартість участі для дорослих – 50 грн. Участь для учнів 9–11 класів безкоштовна.
Форум проходитиме 4 квітня, у суботу, за адресою: м. Київ, вул. Лагерна, 30–32 (на базі Університету «КРОК», поблизу ст. метро «Берестейська»).
Зв'язатися з нами можна за телефоном: (044) 455-57-13 (вн. 157) або e-mail: [email protected]
Будемо раді спілкуванню з Вами!
Із повагою організатори форуму «Вступ 2015»
Університет «КРОК» розпочинає новий проект – Клуб успішних викладачів «TeachWell».
Це професійна спільнота викладачів вищих навчальних закладів, які є успішними фахівцями чи прагнуть до успіху в особистісному та професійному розвитку, кар’єрного зростання. Формат проекту передбачає зустрічі учасників клубу один раз на місяць для участі в тренінгах, майстер-класах, практикумах від бізнес-тренерів, психологів, успішних викладачів та професійних ораторів.
Запрошуємо на першу зустріч Клубу успішних викладачів «TeachWell», яка відбудеться 25 березня о 16:00 в ауд. 245 Університету «КРОК».
Програмою передбачено презентацію Клубу та міні-тренінг на тему «Створення власного успішного бренда. Секрети самопіару». Спікер – Наталія Романенко, бізнес-коуч, президент ЕСF Ukraine, засновник «Коучинг-Центру 100%».
Учасники тренінгу зможуть протестувати рівень власної успішності, складуть персональний план розвитку найпріоритетнішої сфери свого життя та отримають відповіді на питання: «Як заробляти гроші улюбленою справою?», «Як стати № 1 у своїй професійній ніші?».
Будемо раді бачити Вас та Ваших колег серед учасників Клубу успішних викладачів!
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.10.2014 № 1193 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році» та з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів в Університеті «КРОК» відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2014–2015 навчального року зі спеціальності «Управління проектами».
27 березня в Університеті «КРОК» пройде підсумкова Науково-практична конференція «Актуальні проблеми науки та практики в управлінні проектами: cучасне бачення». Відібрані за рішенням галузевої конкурсної комісії 36 наукових робіт будуть представлені авторами, які в процесі дискусії захищатимуть результати своїх наукових досліджень.
Правила виступу:
Тривалість наукової доповіді – до 10 хв.; питання, репліки, коментарі – до 3 хв.
Обов’язкове подання результатів дослідження у формі електронної презентації та наукової доповіді
Регламент роботи Конференції
9.00–10.00 – Заїзд. Реєстрація
10.15–10.25 – Відкриття та вітальні слова
10.30–10.55 – Пленарне засідання
11.00–12.55 – Наукові доповіді учасників. Частина 1
13.00–13.45 – Перерва на обід. Кава-брейк
13.50–16.25 – Наукові доповіді учасників. Частина 2
16.30–16.55 – Кава-брейк. Засідання галузевої конкурсної комісії
17.00–17.30 – Оголошення результатів та нагородження переможців
З 17.30 – Від’їзд учасників
Склад галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2014–2015 навчального року зі спеціальності «Управління проектами»
Голова галузевої конкурсної комісії
- Сідак Володимир Степанович, д. і. н., к. ю. н., проректор з наукової роботи ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»
Заступник голови
- Бушуєв Сергій Дмитрович, д. т. н., професор, завідувач кафедри управління проектами Київського національного університету будівництва і архітектури
Секретар комісії
- Євдокимова Альона Вікторівна, к. т. н., асистент кафедри управління Сумського державного університету
Члени комісії
- Возний Олександр Михайлович, к. т. н., доцент кафедри управління проектами Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
- Данченко Олена Борисівна, к. т. н., доцент, завідувач кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»
- Медведєва Олена Михайлівна, д. т. н., доцент, професор кафедри управління проектами та прикладної статистики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля
- Морозов Віктор Володимирович, к. т. н., професор, професор кафедри технологій управління факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка
- Рач Валентин Анатолійович, д. т. н., професор, завідувач кафедри управління проектами та прикладної статистики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля
- Тесленко Павло Олександрович, к. т. н., доцент кафедри менеджменту та управління проектами Одеської державної академії будівництва та архітектури
- Тесля Юрій Миколайович, д. т. н., професор, декан факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка
- Тимочко Василь Олегович, к. т. н., доцент, завідувач кафедри управління проектами та безпеки виробництва Львівського національного аграрного університету
- Чумаченко Ігор Володимирович, д. т. н., професор, завідувач кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова
- Шарова Олена Степанівна, к. т. н., доцент, доцент кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»
Учасники ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2014–2015 навчального року зі спеціальності «Управління проектами»
-
Баюта Марія Юріївна, Гетьман Олександр Олександрович
«Інноваційні механізми розвитку національного господарства, промисловості та будівництва» -
Коміссарова Марія Євгенівна
«Методи відбору кандидатів та формування проектної команди» -
Пілявська Катерина Олександрівна
«Розробка проекту по розширенню виробництва та впровадженню нової технології випуску продукції» -
Моцаренко Катерина Олегівна
«Обґрунтування вибору інвестиційного проекту» -
Демченко Марія Вячеславівна
«Інвестиційний проект розширення ринку послуг будівельного підприємства» -
Кучер Олена Миколаївна
«Інвестиційний проект відновлення основних фондів машинобудівного підприємства» -
Тягун Юлія Юріївна, Чеголя Аліна Ігорівна
«Оцінка ризикованості інвестиційних проектів машинобудівних підприємств (на прикладі ПАТ "КВБЗ")» -
Позняк Юлія Ігорівна
«Грантове фінансування енергоефективних проектів на промислових підприємствах України (на матеріалах ПАТ "Полтавський автоагрегатний завод")» -
Скрипник Марина Григорівна
«Інструментарій оцінки результативності управління інвестиційними ресурсами на підприємствах малого та середнього бізнесу» -
Толочкіна Тетяна Андріївна
«Управління портфелем інноваційних проектів підприємства» -
Воєвудський Олексій Сергійович
«Стартап – працюючий метод чи модна тенденція» -
Янівська Галина Ярославівна
«Формування концепції проекту створення коворкінг-офісу шляхом побудови бізнес-моделі» -
Коробов Олександр Олександрович
«Проект створення моделі мінімізації валютних ризиків суб'єктів господарювання в умовах зовнішньої агресії та нестабільного внутрішнього середовища» -
Шкарупіло Євгенія Володимирівна
«Проектне фінансування у житлово-комунальному господарстві» -
Крупич Степан Олегович
«Метод вирівнювання календарної інтенсивності використання трудових ресурсів під час планування портфеля проектів з виробництва плодово-ягідної продукції» -
Яковенко Надія Ігорівна
«Конкурентоспроможність пива "Радомишль"» -
Баціц Віталій Вікторович
«Моделювання процесу вибору постачальника в управлінні закупівлями при реалізації інвестиційних проектів у сфері охорони здоров'я» -
Бучна Наталія Борисівна
«Застосування "хмарних технологій" в роботі логопедичних центрів» -
Касьяненко Юлія Володимирівна
«Моделі управління змістом проекту створення програмного забезпечення» -
Овсієнко Катерина Олексіївна
«Аналіз методу модулювання життєвого циклу проекту (на прикладі проекту "Створення студії інтер'єр-дизайну")» -
Карпова Віта Сергіївна
«Розробка та обґрунтування проекту по створенню підприємства з виробництва пінобетонних виробів на території індустріального парку "Центральний"» -
Мачіха Ірина Володимирівна
«Аналіз зовнішнього та внутрішнього середовища та вибір стратегії на перспективу» -
Шолудько Ірина Петрівна
«Оптимізація системи антикризового управління в процесі діяльності фермерського господарства "Лелик" Жовківського району Львівської області» -
Зінзір Діана Миколаївна
«Обґрунтування прийняття управлінських рішень в аграрному підприємстві» -
Калініченко Данило Ростиславович
«Удосконалення процесу управління якістю продукції гірничодобувних підприємств» -
Коломієць Роман Олексійович
«Управління процесом створення системи превентивного діагностування на підприємстві» -
Решетніченко Вероніка Сергіївна
«Проект комплексного закладу ресторанного господарства» -
Юсупов Арслан
«Класифікація процесів управління проектом нафтогазової сфери Туркменістану за допомогою кластерного аналізу» -
Антіпінко Крістіна Вікторівна
«Модель управління зацікавленими особами в проекті створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків» -
Власова Валерія Володимирівна
«Маркетингове управління проектами в галузі обслуговування» -
Барська Ірина Сергіївна
«Дослідження завантаженості трудових ресурсів з урахуванням невизначеності змісту ІТ-проекту» -
Борисова Наталія Ігорівна
«Моделі управління ризиками проектів альтернативної енергетики» -
Кузьмінська Юлія Миколаївна
«Креативні підходи до управління командами освітніх проектів» -
Семенюк Андрій Васильович
«Діагностика стану інформаційної системи управління підприємством та розробка стратегії її розвитку» -
Онищенко Інна Вікторівна
«Аналіз сучасних методологій управління ризиками проектів в сфері інформаційних технологій» -
Зуй Кирило Борисович
«Комп'ютеризована підсистема підтримки прийняття рішень при розподілі робіт з організації торговельних точок»
«EcoMarketing Challenge» – конкурс серед команд старшокласників із вирiшення маркетингових бiзнес-кейсiв, запропонованих компаніями та стартапами, що працюють на ринку екотоварів.
Для участі в конкурсі запрошуються команди з 6 відповідальних та креативних учнів 8–11 класів.
Реєстрація триває до 18 березня 2015 року включно за посиланням.
Детальніша інформація про конкурс на сторінці проекту.
Шановні співробітники, студенти та відвідувачі Університету «КРОК»!
21 та 28 березня вільний допуск у корпус та робота всіх підрозділів розпочнуться о 15:00, після завершення пробного ЗНО.
З метою якісного проведення ЗНО Університет «КРОК» щороку надає приміщення Київському регіональному центру оцінювання якості освіти для проведення пробної та основної сесій зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників закладів системи загальної середньої освіти.
Вибачте за незручності.
Дякуємо за розуміння!
За традицією Асоціація випускників «КРОКу» проводить до дня народження Університету, який ми будемо святкувати 15 травня 2015 року, Конкурс на здобуття стипендії АВУ «КРОК» для кращих студентів нашої alma mater.
Метою Конкурсу є визнання, заохочення та нагородження студентів Університету, які мають високий інтелектуальний рівень, значні особисті досягнення і демонструють потенціал розвивати спільноту випускників та підтримувати Університет у майбутньому.
За результатами Конкурсу може бути надано дві стипендії студентам Університету (починаючи з третього курсу) та/або студентам випускних курсів Коледжу денної форми навчання, які мають значні особисті досягнення в науці, культурному житті, спорті або розвитку студентства.
Однією з умов участі в Конкурсі є написання есе «Мої кроки до успішного майбутнього».
Звертаємо увагу, що окремі члени та партнери АВУ «КРОК» також можуть присудити учасникам додаткові чи заохочувальні нагороди, що можуть полягати як у матеріальному, так і в моральному заохоченні. Зокрема, цього року ми вже втретє готові вручити «Зелену премію» за практичний внесок у розвиток «зелених» ідей.
Прийом заявок триває до 13 квітня 2015 року.
Запрошуємо випускників та партнерів Асоціації долучатися до формування призового фонду Конкурсу!
23–24 квітня 2015 року в Університеті економіки та права «КРОК» відбудеться другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2014–2015 навчального року з дисципліни «Стратегічне управління».
До участі в Олімпіаді запрошуються переможці першого етапу, які навчаються за економічними спеціальностями на освітньо-кваліфікаційних рівнях «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» (не більше 3 осіб від ВНЗ).
Для участі у ІІ-му етапі необхідно до 20 березня 2015 року надіслати анкету учасника Олімпіади (поштою: 03113, м. Київ, вул. Лагерна, 30–32, Науково-організаційний відділ, а також на електронну адресу: [email protected]).
Завантажити
Під час канікул в Університеті «КРОК» працюватиме профорієнтаційний табір.
23–28 березня діятиме унікальний профорієнтаційний табір для учнів 9–11 класів – «PROF CAMP». Завдяки йому в старшокласників уже вчетверте за останні роки з’явиться можливість провести канікули яскраво та з користю.
Просидіти всі вихідні перед телевізором – це нудно і неефективно. Адже життя пропонує стільки цікавого! І можливо, саме ці канікули допоможуть вам знайти найкращих друзів, дізнатися щось нове про самих себе і визначити власне професійне покликання.
Університет «КРОК» запрошує школярів на тиждень профорієнтації під назвою «PROF CAMP». Програма заходу включатиме презентації професій та спілкування з представниками різних спеціальностей, екскурсії на підприємства, ділові ігри, тренінги з особистісного розвитку, психологічний тренінг із підготовки до ЗНО та ДПА, профорієнтаційне тестування.
98% учасників проекту минулих років завдяки участі в роботі табору обрали свої професії. Пропонуємо і вам зробити впевнений крок до власного майбутнього – стати учасниками «PROF CAMP – 4».
Детальну інформацію про табір, програму заходу, умови участі та форму для реєстрації учасників шукайте за посиланням.
Мета проекту полягає в ознайомленні школярів, молоді з особливостями культури країн народів світу, сприянні формуванню особистості на засадах толерантності, взаємоповаги до інших культур та народів.
Історія фестивального руху
- 11.03.2011 – Діалог культур: країни Африки
- 25.11.2011 – Діалог культур: країни Латинської Америки
- 03.12.2012 – Діалог культур: країни Європи
- 17.02.2014 – Діалог культур: країни Азії
16 березня 2015 року на базі Університету «КРОК» відбудеться країнознавчий просвітницький фестиваль «Діалог культур: країни Америки, Австралія та Океанія» для шкіл-партнерів Університету «КРОК», Асоційованих шкіл ЮНЕСКО та студентів.
Фестиваль проходить за сприяння Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.
Організатори, співорганізатори та партнери: Університет економіки та права «КРОК» (корпоративне управління, департамент довузівської підготовки, кафедра туризму, Коледж економіки, права та інформаційних технологій, інші підрозділи), Координаційна рада проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО», People to People International, громадські організації, культурні центри, посольства та консульства в Україні.
Учасники заходу: учні 9–11-х класів шкіл-партнерів м. Києва, Київської області, регіональних центрів навчання, Асоційованих шкіл ЮНЕСКО, студенти Університету «КРОК».
Фестиваль відбудеться в Університеті «КРОК» (вул. Лагерна, 30–32, м. Київ).
Координатори та відповідальні за проект:
-
Голова оргкомітету
(044) 455-57-11
Наконечна Наталія Василівна, проректор Університету «КРОК», директор департаменту довузівської підготовки -
Координатор проекту
067-441-48-73, (044) 455-57-13 (вн. 124)
Мелько Людмила Федорівна, завідувач кафедри туризму Університету «КРОК» -
Менеджер зі зв’язків із громадськістю
(044) 455-57-11
Чепіга Анастасія Петрівна -
Координатор від Асоційованих шкіл ЮНЕСКО
097-778-85-38
Чуйко Ганна Едуардівна, координатор проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО» в м. Києві, член наглядової ради міжнародної організації People to People International
Університет повідомляє про відкриття «Банку ідей» – системи збору пропозицій і проектів із вдосконалення та розвитку «КРОКу».
Свої ідеї до Банку можуть подавати студенти, співробітники, випускники, батьки студентів та партнери Університету «КРОК».
Автори ідей, що прийняті до реалізації, отримують грошову премію від 100 до 5000 грн. та можливість взяти участь у реалізації на додаткових умовах.
Від ідеї з розвитку улюбленого Університету до її втілення лише кілька кроків. Зробіть свій внесок у нашу історію!
Дізнайтеся більше про проект та подайте свою ідею на сайті Розвиток Університету «КРОК» або звертайтеся:
Аніта Роменська
реєстратор «Банку ідей»
E-mail: [email protected], телефон: 455-57-12 (вн. 157)
каб. 109-1, вул. Лагерна, 30–32, м. Київ
28 лютого 2015 року відбудеться День відкритих дверей Університету «КРОК» і Коледжу економіки, права та інформаційних технологій. Початок заходу об 11.00. Реєстрація учасників розпочнеться о 10.30.
Запрошуємо учнів 9 та 11 класів познайомитися з «КРОКом», дізнатися про напрями й спеціальності, за якими проводиться підготовка в Університеті та Коледжі, про особливості вступу цього року і про те, що чекає на майбутніх студентів відповідно до нового закону про вищу освіту.
Шановні старшокласники! Чекаємо на вас та ваших рідних за адресою: м. Київ, вул. Лагерна, 30–32, станція метро «Берестейська» (мапа). Беріть із собою гарний настрій і підготуйте запитання, що найбільше хвилюють, – працівники Приймальної комісії Університету та Коледжу нададуть вам усю необхідну інформацію.
Детальніше про День відкритих дверей і попередня реєстрація на захід за посиланням.
Усі, мабуть, пам'ятають, що незабаром Масляна – одне з найпопулярніших народних свят, що дійшло до нас ще з язичницьких часів.
Масляна (або Масниця) триває тиждень, і на кожен день торжества припадають різні обряди, які, по суті, зводяться до сватання. Свято починається в понеділок. Із цього дня і до четверга сім'ї ходять одна до одної в гості, пригощають друзів млинцями. У четвер стартує Широка Масляна, коли молодь стрибає через багаття, організовує гучні гуляння. Неділя є апогеєм свята. Близькі просять вибачення за завдані образи, ходять на сповідь до церкви.
У ритуальних обрядах різних часів велике значення приділялося магії кола. Хлопці готували сани, запрягали коней і об'їжджали селище по колу, а дівчата прикрашали дерев'яне колесо на жердині кольоровими стрічками і ходили з ним вулицями.
Головною героїнею свята була, звичайно, Масляна, яку зображало опудало. Його урочисто спалювали в останній день святкового тижня, співаючи при цьому пісень, закликаючи весну. Історики вважають, що опудало уособлює божество, яке вмираючи передає землі плодючість.
Тож готуймося з 16 по 22 лютого святкувати, готувати млинці, ходити в гості та пробачати один одному!
Євтушенко Валерія
заступник голови інформаційного комітету Студентської ради Університету
19 лютого 2015 року Університет «КРОК» втретє проводить День відкритих дверей Online. Цього разу пряма трансляція на нашому сайті буде присвячена вступу в коледжі, а також продовженню навчання в Університеті з дипломом молодшого спеціаліста.
Чи здійснюватиметься набір до коледжів цього року? Які особливості вступу після 9-го та після 11-го класу? Що робити, якщо не склав ЗНО? На ці та інші актуальні питання відповідатиме директор департаменту зв’язків з громадськістю та реклами Університету «КРОК», автор популярного освітнього блогу «Учись» Костянтин Чабала.
Розпочнеться трансляція о 13.00.
Запрошуємо всіх, хто цікавиться питаннями вступу у 2015 році!
Також кожен, хто планує переглянути трансляцію, може надсилати свої запитання, скориставшись спеціальною формою. На електронну адресу, зазначену у формі, надійде нагадування про подію. Відповіді на запитання будуть надані під час Дня відкритих дверей.
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжвузівської студентської конференції «Актуальні проблеми сучасної економіки»!
Конференція відбудеться 23 квітня 2015 року за адресою: м. Київ, вул. Лагерна, 30–32
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретичні та практичні проблеми застосування цивільного та господарського законодавства»!
Конференція відбудеться 9 квітня 2015 року за адресою: Україна, м. Київ, вул. Лагерна, 30–32
Таку назву має новий проект Студентської ради юридичного факультету, що розпочався 2 лютого 2015 року.
Його мета – допомога якомога більшій кількості людей, які потребують переливання крові. Давайте разом запалювати життя та дарувати надію тим, кому вона необхідна – дитині чи дорослому, хворому чи пораненому.
Керують проектом Степанченко Ігор, голова Студради факультету, та Бабат Альона. До речі, Ігор і Альона, а також Рачинський Дмитро стали першими донорами серед студентів «КРОКу». Кожен із них здав по 450 мл крові в Київському міському центрі крові.
Закликаємо Вас не бути байдужими та приєднуватися до проекту! Саме Ви можете врятувати комусь життя, а ми Вам в цьому допоможемо.
Приєднатися дуже просто, потрібно лише:
- Мати бажання допомогти людям, які цього потребують
- Відповідати критеріям, необхідним для донорства: будь-яка практично здорова людина у віці від 18 до 60 років, якщо немає протипоказань. Люди з масою тіла менше 50 кг або зростом менше 150 см допускаються до донорства в індивідуальному порядку
- Зв'язатися з керівниками проекту для отримання інформації за телефоном 093-978-80-11 (Степанченко Ігор) та в групі ВКонтакті
- Прийти до пункту збору крові та здати її з такими ж донорами, як Ви.
Ми чекаємо на Вас!
Кличте друзів та знайомих, щоб робити добро РАЗОМ, адже це так просто!
Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки виділило 4 стипендії (за принципом взаємності) для українських студентів і викладачів ВНЗ із метою вивчення ними чеської мови в рамках Літньої школи слов’янських студій у Чеській Республіці.
Літня школа передбачає курси чеської мови тривалістю близько місяця (для всіх рівнів знання мови – від початкового і вище). При відборі кандидатів перевага надаватиметься тим аплікантам, які вже вивчають чеську мову.
Кількість стипендій – 4
Кінцевий термін подачі заявок – 2 березня 2015 року.
На 2015 рік пропонуються такі стипендії:
- Університет Палацького в Оломоуці – 1 стипендія (18 липня – 15 серпня 2015 року)
- Карлів університет у Празі – 1 стипендія (24 липня – 21 серпня 2015 року)
- Університет імені Масарика в Брно – 2 стипендії
Усі витрати, пов’язані з перебуванням та навчанням учасників, покриває чеська сторона.
Ознайомитись з інформацією про літні школи в зазначених університетах, а також знайти аплікаційну форму можна за посиланнями:
Зверніть увагу, що по закінченню літньої школи є можливість перезарахувати отримані кредити у ВНЗ в Україні (для студентів).
Для участі в конкурсі на отримання стипендії необхідно подати такі документи:
- заповнена аплікаційна форма відповідного університету
- резюме (бажано у форматі Europass)
- коротке мотиваційне есе обсягом до 1000 слів (українською або чеською мовою)
- за наявності – підтвердження рівня знання чеської мови
Зазначені документи просимо надсилати на електронну адресу МОН – [email protected], зазначивши в темі листа «Літня школа слов’янських студій».
Термін подачі заявок – 2 березня 2015 року.
Апліканти можуть подавати заявки на всі зазначені школи, вказавши пріоритетність вибору в мотиваційному есе, а також обґрунтувавши коротко свій вибір.
Для отримання детальнішої інформації звертайтеся за телефоном: 481-47-55 – Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України.
29 січня на сайті Університету «КРОК» в онлайн-режимі транслюватиметься День відкритих дверей. Пряма трансляція, що розпочнеться о 13.00, буде присвячена особливостям вступу в 2015 році і висвітлюватиме такі питання, як процес зарахування за пріоритетом заяв, зміни до правил прийому, можливість вступу за наявності результатів лише двох тестів, переваги навчання на підготовчих курсах тощо.
Також кожен, хто планує переглянути трансляцію, може надсилати свої запитання, скориставшись спеціальною формою. На електронну адресу, зазначену у формі, надійде нагадування про подію.
Відповіді на запитання будуть надані 29 січня під час Дня відкритих дверей.
Запрошуємо до перегляду майбутніх вступників та всіх, хто цікавиться питаннями вступу і здобуття освіти у вищому навчальному закладі!
Вітаємо студентів, викладачів, співробітників та випускників із 15-річчям факультету міжнародних відносин Університету «КРОК» і бажаємо творчого та професійного розвитку, успіхів і процвітання, благополуччя і якомога більше креативних ідей на майбутні роки!
Студентська рада ФМВ запрошує всіх бажаючих протягом тижня, присвяченого дню народження факультету, брати участь у захоплюючих, корисних та цікавих заходах:
22 грудня – музичні вітання
23 грудня – вікторина
24 грудня – благодійний ярмарок
24 грудня о 14:30 в актовій залі відбудеться святковий концерт.
Давайте разом привітаємо всіх, хто безпосередньо пов'язаний із факультетом міжнародних відносин, творить його сьогодення, і порадіємо їхнім досягненням та перемогам!
Шановні колеги!
19 грудня о 16:00 на 2 поверсі Університету «КРОК» відбудеться відкриття фотовиставки Миколи Черепа «Любов роду – Сила нації». Тема виставки відображає практичне життя фотохудожника та його родини, яка слідує законам роду.
Колекція якісних світлин, тематично пов’язаних із реконструкцією козацької доби двох періодів – Запорізької Січі та Кубанського війська, поєднує тендітну красу природи, любов до рідної землі, побут українського села та збереження традицій, силою духу успадкованих від численних козацьких поколінь.
Микола Череп – отаман козацької організації, голова Петрушівського осередку сільського зеленого туризму «Соколиний хутір», що є перлиною українського зеленого туризму, член Спілки краєзнавців України, член Гільдії ландшафтних архітекторів України.
Запрошуємо вас переглянути фотовиставку, а також відвідати Петрушівський осередок сільського зеленого туризму «Соколиний хутір» (Чернігівська область, Ічнянський район, с. Петрушівка, вул. Набережна, 68).
28 листопада в Університеті «КРОК» пройде «HOT VACANCY DAY»
Центр розвитку кар’єри Університету «КРОК» 28 листопада 2014 року проводить ярмарок вакансій для студентів, які мають бажання працювати у вільний від навчання час. На осінньому «HOT VACANCY DAY» роботодавці презентують вакансії на неповний робочий день та вакансії із гнучким графіком роботи. Даний формат був обраний з метою забезпечення студентів тимчасовою роботою на період зимових канікул та в позанавчальний час.
Вакансії представлятимуть такі компанії-роботодавці: «Алло», рекламний холдинг «AllMotiongroup», «Банк Ренесанс Кредит», «Інтертоп», Київський молодіжний центр праці, «Сільпо», «Скарбниця», «Укртелеком», «Bank4You», «BAUER», «VIASAT» та «VostokFinance Group».
Чекаємо студентів усіх курсів на ярмарку вакансій 28 листопада з 12:30 до 14:30 у читальному залі бібліотеки Університету «КРОК» (ауд. 237).
Благодійна акція «ДОБРО ТВОРИТИ ЛЕГКО»
Уже понад 10 років студенти Університету «КРОК» відвідують дитячий будинок-інтернат для дітей-інвалідів у місті Цюрупинську (Херсонська область). І все це завдяки Вам, шановні студенти та адміністрація. Щороку ми спільними зусиллями тішимо дітей подарунками.
Цього року ми знову розпочинаємо акцію зі збору коштів та речей для дітей, які позбавлені батьківського тепла, щоб вони принаймні на новорічні свята змогли відчути любов та піклування.
До 15 грудня 2014 року до каб. 144 або 421 Ви можете принести:
- Іграшки
- Книжки
- Одяг
- Канцтовари
- Засоби особистої гігієни
- Кошти
За детальною інформацією звертайтеся:
каб. 144 – Студентське благодійне товариство «СЕРЦЕ В ДОЛОНЬКАХ»
каб. 421 – Культурний центр
063-712-38-29 – Вікторія Ковальчук
Не зволікайте і зігрійте своїм теплом та турботою малюків!
Також приєднуйтеся до нас під час промоакцій зі збору коштів та речей для дітей-інвалідів, що відбудуться 28 листопада, 3 та 11 грудня в холі першого поверху Університету з 9:50 до 14:30
Шановні друзі, запрошуємо вас до участі в благодійній акції «З Україною в серці – єдині назавжди»!
Стрімко наближаються новорічні та різдвяні свята. У дні, коли й дорослі, і малі чекають на диво, ми хочемо подарувати частинку свого тепла тим, хто дуже його потребує.
Давайте разом приготуємо святкові подарунки для сміливих воїнів-захисників, учасників АТО.
До 18 грудня 2014 року принесіть свій подарунок, зроблений власними руками сувенір чи листівку до кабінету 102, завідувачу економічного відділення КЕПІТу Новіцькій Н.К. (з 10.00 до 16.00).
19 грудня, у день Святого Миколая, відбудеться виставка сувенірів, а також продаж домашніх солодощів. Кошти, отримані під час акції, будуть передані до зони АТО.
Організатори заходу: голова циклової комісії з комерційної та маркетингової діяльності Пазєєва Г.М., студенти ІІ курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, а також студенти і співробітники Київського коледжу нерухомості.
Приєднуйтеся до нас! Вашої уваги дуже потребують!
17 листопада весь світ відзначає Міжнародний день студентів.
А в Університеті «КРОК» святкування тривають цілий тиждень :)
Кожного ранку починаючи з понеділка, незважаючи на похмуру осінню погоду, Студентська рада дарує всім, хто приходить до «КРОКу», святковий настрій.
Уже 2 роки в Університеті діє «KROK Mafia Club», що дає можливість усім бажаючим зіграти в «Мафію», найбільш студентську гру. У вівторок досвідчені гравці ділилися своїм досвідом із новими учасниками. Швидше за все, на клуб очікує значне поповнення за рахунок першокурсників. Приєднуйтеся і Ви!
Вівторок довів, що ми шануємо країну, в якій живемо, та знаємо її історію! Брейн-ринг «Я люблю Україну», організований Студентською радою юридичного факультету, пройшов з успіхом. У битві ерудитів взяли участь представники різних навчальних підрозділів «КРОКу». У запеклій боротьбі перемогу здобули студенти юридичного факультету, друге місце за факультетом міжнародних відносин, третє виборов Інститут інформаційних та комунікаційних технологій, четверте в Київського коледжу нерухомості.
Студентська рада юридичного факультету провела акцію проти паління та на підтримку здорового способу життя – студенти обмінювали цигарки на цукерки.
Також «КРОКівцям» було анонсовано новий благодійний проект «KinoKrok», інформація про який з’явиться найближчим часом.
У середу на нас чекав перегляд студентських короткометражних фільмів.
У конкурсі взяли участь 5 робіт. Перше місце посіла робота Київського коледжу нерухомості. Друге місце поділили між собою фільми студентів юридичного факультету та Марченко Вікторії. Третє місце зайняла робота факультету міжнародних відносин. А в номінації «Найоригінальніший задум» переміг фільм факультету економіки та підприємництва. Поза конкурсом з успіхом була представлена робота Студентської ради Університету, що заслужила овації глядачів.
20 листопада, у четвер, на нас чекають святковий концерт та вечірка в колі «КРОКівських» друзів.
Повний звіт, студентські фільми і яскраві фото очікуйте вже наступного тижня. А поки беріть активну участь у святкуванні Міжнародного дня студентів та готуйтеся до кастингу в нову команду КВК Університету «КРОК»!
Шановні колеги!
Швейцарський національний науковий фонд, Університет прикладних наук (м. Цюрих, Швейцарія), Університет економіки та права «КРОК» і Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти 9 грудня 2014 року з 10:00 до 15:00 у м. Києві проводять Міжнародний семінар «Клієнтоорієнтовані інноваційні технології у сучасній вищій освіті».
У перші дні останнього місяця осені в Університеті «КРОК» розпочинає роботу «Медіа-школа».
Мета проекту – познайомити зацікавлених студентів із фахівцями у сфері кіно та фотографії, надати їм можливість для отримання знань і практичних навичок у цих галузях.
«Учні» школи – не просто студенти, вони є членами студентської медіа-групи «KMG-production».
Кіно- і фотомистецтву в їхньому житті відводиться дуже важлива роль. Із цими сферами діяльності молоді люди пов'язують певні життєві плани, реалізацію власних амбіцій.
Навчання в «Медіа-школі» дозволить студентам освоїти такі напрями: «Базова фотографія», «Обробка фото», «Операторська робота», «Режисура», «Монтаж». Зокрема, зі знайомства з основами режисури і монтажу розпочнуться 1 листопада заняття в школі.
Зі «школярами» працюватимуть талановиті фахівці з фотостудії «XXL-Studio», режисер, сценарист і актор Тарас Валігура, а також у минулому член медіа-групи Університету «КРОК» Владислав Суліма, який сьогодні є арт-директором студії #LifeLine. Вони навчать студентів ефективним методам роботи з професійним обладнанням, розкажуть, як використовувати сучасні технології у виробництві кінцевого медіа-продукту тощо.
«Медіа-школа» працюватиме до початку грудня, тоді ж будуть визначені кращі учасники проекту.
Упевнені, що учні школи зможуть отримати відповіді на всі свої запитання, а вчителі із задоволенням спілкуватимуться з творчою і активною молоддю.
До уваги студентів, аспірантів, докторантів та викладачів «КРОКу», які бажають взяти участь у стипендіальних програмах від Європейського Союзу!
5 листопада 2014 року в Національному університеті харчових технологій, за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 68, 2-й поверх, конференц-зал, відбудеться семінар щодо можливостей, які Європейський Союз відкриває для української молоді, студентів, аспірантів, докторантів та викладачів (у рамках Інформаційних днів «Еразмус+»).
Протягом семінару планується обговорити:
- правила участі в програмах кредитної і ступеневої мобільності «Еразмус+»;
- можливості навчання та отримання стипендій від урядів держав – членів ЄС в рамках національних освітніх програм;
- умови участі в конкурсах та отримання стипендій для проведення досліджень у рамках програми «Горизонт 2020»;
- можливості молодіжного співробітництва та правила участі в напрямі «Молодь» програми «Еразмус+».
Захід проходитиме з 14:00 до 18:00, реєстрація учасників – о 13:30.
15 листопада 2014 року вп’яте в Університеті «КРОК» відбудеться профорієнтаційний фестиваль «ПРОФ Fest». Учасники заходу – учні 9–11 класів та їхні батьки.
Запрошуємо взяти участь у роботі VІII Всеукраїнської екологічної конференції «Ековідповідальність: складні питання – прості рішення»!
Конференція відбудеться 2 грудня 2014 року за адресою: Україна, м. Київ, вул. Лагерна, 30–32
Організатори: Коледж економіки, права та інформаційних технологій ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», Екологічний Клуб Однодумців «ЛОТОС»
Співорганізатори: Департамент освіти і науки, молоді та спорту м. Києва, Комунальний позашкільний навчальний заклад «Київська Мала академія наук учнівської молоді», Координаційна рада ПАШ ЮНЕСКО в Україні, Національний природний парк «Голосіївський»
У рамках Конференції працюватимуть сім секцій
За матеріалами доповідей буде видано збірник тез. Збірник можна отримати в день проведення Конференції (1 екземпляр для 1 навчального закладу). Публікація безкоштовна
Компанія нового покоління Newbreed Young Talents, що вже довгий час реалізує інноваційні проекти для відомих міжнародних компаній у сфері комунікації зі студентами, випускниками, молодими спеціалістами, у партнерстві з лідером ринку онлайн-рекрутменту в Україні – порталом rabota.ua та Центром розвитку кар'єри Університету «КРОК» розпочинають освітній проект «Візьміть мене на роботу!». Учасники наших проектів вже стали успішними співробітниками таких відомих компаній, як «Mars Україна», «Carlsberg Україна», «Monsanto Україна», «Nestle Україна», «Philips Україна» та ін.
Як під час кризи почувати себе впевнено?
У BSK існують перевірені практики. Однією з них є програма Міні-МВА «PPD» – «Персональний та професійний розвиток»!
29 жовтня, у середу, з 18:30 до 20:30 дізнайтеся про нові можливості для підвищення особистої ефективності на презентації програми Міні-МВА «PPD».
Програму закінчили вже 6 груп, понад 136 випускників успішно підвищили свою ефективність як менеджерів і займають керівні позиції у відомих вітчизняних та зарубіжних компаніях, серед яких Банк «ПУМБ», «Дельта-банк», «МТС», «Лайф», «Київстар», «Carlsberg Україна», «Сандора», Fozzy Group, «IBM Україна» та інші
Час і місце проведення:
29 жовтня, середа, 18:30–20:30
BSK
Київ, вул. Лагерна, 30–32 (7 хв. від станції метро «Берестейська»), 2 поверх, ауд. 245
Для кого?
Захід для керівників, власників бізнесу, менеджерів, які прагнуть отримати максимум у стислі терміниУчасники зможуть:
- Дізнатися про програму Міні-МВА «PPD» і переваги навчання на ній
- Познайомитися із сертифікованими бізнес-тренерами та експертами-практиками, які зможуть відповісти на всі запитання щодо програми
- Взяти участь у майстер-класі «Як конструювати ефективні бізнес-моделі» Валеріана Макацарії
- Виграти цінні призи
Програма:
- Реєстрація учасників, кава, чай, знайомство
- Вітальне слово. Презентація програми Міні-МВА «PPD» – декан BSK Віктор Морозов
- Майстер-клас «Як конструювати ефективні бізнес-моделі» Валеріана Макацарії
З вами працюватимуть:
Валеріан Макацарія
- Ступінь МВА (Москва – Лондон)
- Засновник і керуючий мережі магазинів для школярів і дошкільнят «Клякса», Москва
- З 2000 по 2008 рік був постійним офіційним представником Торгово-промислової палати Грузії в Російській Федерації
Віктор Морозов
- Професійний сертифікований менеджер проектів (IPMA)
- Має більш ніж 20-річний досвід з управління підприємствами
- Брав участь у керівництві понад 30 міжнародними і національними проектами
Для участі в презентації програми та розіграші призів прохання зареєструватися
Шановні студенти!
Якщо Ви бажаєте БЕЗКОШТОВНО провести навчальний семестр у європейському виші, то 31 жовтня 2014 р. візьміть участь у КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ на програми обміну з вищими навчальними закладами Європи (початок о 14.30, ауд. 132).
За детальною інформацією звертайтеся до управління міжнародного співробітництва – каб. 418, контактна особа: Анна Дробина, моб.: 093-508-74-17.
Університет «КРОК» запрошує студентів та співробітників відвідати зустрічі з видатними особистостями в галузі міжнародних відносин, що проводяться за ініціативи факультету міжнародних відносин, кафедри міжнародних відносин, інформації та бізнесу і за підтримки корпоративного управління.
21 жовтня о 14:30 розпочнеться зустріч із Тарасюком Б.І. на тему: «Перспективи європейської інтеграції України»
Тарасюк Борис Іванович – український політик і дипломат, депутат Верховної Ради України, Міністр закордонних справ України (1998–2000, 2005–2006, в. о. 2006–2007), Надзвичайний і Повноважний Посол України.
23 жовтня о 13:00 розпочнеться зустріч з Огризком В.С. на тему: «Зовнішня політика України на сучасному етапі»
Огризко Володимир Станіславович – видатний український дипломат, Міністр закордонних справ України з грудня 2007 року до березня 2009 року, Надзвичайний і Повноважний Посол України, кандидат історичних наук.
Запрошуємо на зустрічі усіх бажаючих!
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Науково-практичної конференції молодих учених «Актуальні проблеми сучасної наукової думки», яка відбудеться в Університеті 14 листопада 2014 року
У рамках Конференції буде організована робота дев’яти секцій, на яких будуть обговорюватися актуальні питання сучасної наукової думки (економічні, правові, психологічні, управлінські, історичні та інші)
За результатами Конференції буде оприлюднений електронний збірник тез. Кожний учасник одержить іменний сертифікат
Граничний термін подання заявки для участі – 3 листопада 2014 року
Для співробітників, аспірантів, здобувачів та студентів Університету участь є безкоштовною!
Управління міжнародного співробітництва запрошує студентів економічних та суміжних галузей БЕЗКОШТОВНО провести навчальний семестр у партнерському навчальному закладі:
- Вищій школі бізнесу при Національному університеті Льюїса (Новий Сонч, Польща)
- Академії підприємництва та менеджменту ім. Леона Козмінського (Варшава, Польща)
- Університеті прикладних наук ім. Яноша Кодолані (Секешфехервар, Угорщина)
- Університеті ім. М. Ромеріса (Вільнюс, Литва)
Детальну інформацію можна отримати в управлінні міжнародного співробітництва (каб. 418) або за тел.: 093 508 74 17, контактна особа: Анна Дробина.
15 жовтня 2014 року о 16:30 BSK запрошує власників компаній, керівників, топ-менеджерів, HR-директорів, СЕО, осіб, які приймають рішення в організаціях та компаніях.
Засідання дискусійного бізнес-клубу ми вирішили приурочити до 40-річчя публікації знаменитої статті Вільяма Онкена-молодшого і Доналда Уоссо «Менеджер і його час, або Кому дістанеться мавпа?», що стала найпопулярнішим матеріалом Harvard Business Review за всю її історію.
Теми, запрошені експерти та спікери:
- «Дзен-підхід до тайм-менеджменту» – Олексій Мась, керівник Української банерної мережі, координатор Форуму інтернет-діячів www.iforum.ua, найбільшого форуму в Східній Європі
- «Технологія прицільного тайм-менеджменту» – Олена Александрова, виконавчий директор бізнес-студії BogushTime
- «Business & Life Balance Storytelling» від Андрія Закревського, директор, Нафтогазовий консультаційний центр ТОВ «Ньюфолк»
- «Як помиритися з часом і збалансувати своє життя» – Анастасія Спіцина, експерт зі створення, формування і розвитку бізнес-команд, директор КК «Ключ»
- «Якщо хочеш керувати часом – просто зміряй його» – Олексій Олейнік, керівник, компанія Yaware
Реєстрація обов'язкова.
З 27 жовтня до 1 листопада 2014 року в Університеті «КРОК» працюватиме профорієнтаційний табір «PROF CAMP». Він розрахований на учнів 9–11 класів, а також на студентів 1 курсу коледжу.
Мета проекту – допомогти учаснику обрати фах, зрозуміти, яка професія найкраще йому підійде.
У програмі «PROF CAMP» – презентації професій від фахівців, які представляють провідні компанії, екскурсії на підприємства, ділові ігри, профорієнтаційне тестування, тренінги з особистісного зростання, психологічний тренінг із підготовки до складання ЗНО та ДПА.
Завершать роботу табору презентації майбутніх професій від учасників проекту, які вони проведуть для своїх батьків.
Отримати детальнішу інформацію про «PROF CAMP» та умови участі в ньому, а також зареєструватися можна на сторінці проекту.
9 жовтня 2014 року о 15:00 у приміщенні корпусу № 25 (Лекторій) Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відбудеться круглий стіл і презентація Національного проекту «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді: знати, зберігати, діяти».
Ініціаторами проекту виступили Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Київська Мала академія наук учнівської молоді і Університет економіки та права «КРОК».
Ідея проекту полягає в тому, аби познайомити молодь з об’єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Україні та світі, перлинами української культури, підтримати традиції українського народу, популяризувати матеріальний і нематеріальний культурний спадок країни та ознайомити з ним широкий загал.
Акція також має на меті надихнути, розкрити творчі здібності та надати духовну й культурну підтримку молодим науковцям шляхом знайомства з об’єктами ЮНЕСКО, скарбами української культури та мистецтва, залучення їх до творчого самовираження.
Очікується, що результати наукових досліджень учнівської молоді та студентів можна буде впровадити в навчально-виховний процес загальноосвітніх і вищих навчальних закладів України.
Передбачається, що реалізація проекту відбуватиметься в декілька етапів, зокрема:
- початковий етап (презентація проекту і круглий стіл) також включатиме в себе організаційну та тематичну складову, під час якої учні МАН, студенти, учні шкіл – партнерів Університету «КРОК», загальноосвітніх навчальних закладів, Асоційованих шкіл ЮНЕСКО визначаться з темами наукових досліджень;
- другий етап передбачає реалізацію проекту «на місцях»: збір, обробку, аналіз матеріалів, включаючи практичну складову, та написання наукових статей (жовтень – березень);
- заключний етап буде представлений науковою конференцією, яка відбудеться 30 березня 2014 р. на базі Університету «КРОК».
У процесі підготовки учнями та студентами наукових досліджень передбачається консультація провідних наукових спеціалістів Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.
Учасники:
- Міністерство культури України
- Міністерство освіти і науки України
- Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник
- Національна комісія України у справах ЮНЕСКО
- Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації
- Комунальний позашкільний навчальний заклад «Київська Мала академія наук учнівської молоді»
- ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»
- Національний центр МАН України
Університет економіки та права «КРОК», департамент довузівської підготовки, середня загальноосвітня школа № 99 запрошують 15 жовтня заступників директора з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів початкових класів до участі у семінарі «Інноваційні форми та методи навчання в системі додаткової освіти загальноосвітніх навчальних закладів у співпраці з Університетом економіки та права «КРОК» (дошкільна підготовка).
Мета семінару – надати інформацію, ознайомити керівників та провідних вчителів загальноосвітніх навчальних закладів з методикою підготовки, розвитку та адаптації дітей дошкільного віку до вступу в перший клас.
У програмі:
- Дошкільна підготовка. Напрями розвитку. Рушева Надія Федорівна, вчитель НВК № 176.
- Форми і методи роботи з майбутніми першокласниками. Ілляшенко Юлія Михайлівна, вчитель СЗШ № 126.
- Авторська програма – «Підготовка дітей до школи». Захарченко Марина Михайлівна, вчитель СЗШ № 126.
- Розвиток соціальних і навчальних компетентностей шляхом впровадження гри в процесі підготовки дитини до школи. Гринь Любов Іванівна, заступник директора, вчитель початкових класів СЗШ № 99.
- Розвиток розумових здібностей та психологічних особливостей у дошкільнят в процесі впровадження курсу ейдетики «Розвиваючі ігри». Деджираламо Наталія Миколаївна, вчитель СШ № 165.
Місце проведення: середня загальноосвітня школа № 99, м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Червоноткацька, 12 (М «Дарниця»)
Реєстрація за телефонами:
- (044) 455-57-11, 067-402-57-11, 063-042-08-66 – Андрій Олексійович Власенко, заступник директора департаменту довузівської підготовки Університету «КРОК»
- (044) 559-27-18 – СЗШ № 99
Кожний прожитий нами рік у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК» не тільки згуртовує і дає можливість збагатитися новими друзями, проектами і досвідом, а й наближує до творчих успіхів, наукових вершин і педагогічних знахідок.
Київське комунальне відділення економіки Малої академії наук України є надійним партнером економічного відділення Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК». Відділення залучає студентство Коледжу до проведення науково-економічних досліджень, до участі у конкурсах, конференціях, сприяє економічній освіті та вихованню патріотів України.
У 2014–2015 навчальному році студенти економічного відділення МАН КЕПІТу обрали такі теми для науково-дослідної роботи:
-
секція макроекономіки та мікроекономіки
студентка ІІІ курсу спеціальності «Маркетингова діяльність» Радун Рада-Софія
тема: «Суть інфляції та її види» -
секція фінансів, грошового обігу та кредиту
студентка ІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит», програма «КЕПІТ-Ексклюзив», Шерстюк Світлана
тема: «Суть та функції грошей»
Шановні студенти!
До 15 жовтня Ви маєте змогу приєднатися до роботи відділення економіки МАН.
Звертайтеся в каб. 102 до завідувача відділення Новіцької Наталії Костянтинівни.
Приєднуйтеся до глибокої самоосвіти у сфері науково-дослідницької та економічної спеціалізації.