«Зірка КРОКу» – унікальний багаторічний проєкт нашого Університету, найвища нагорода для всієї кроківської спільноти, яка щороку вручається на Посвяті у студенти. Чудова традиція, коли першокурсники з першого дня студентського життя бачать успішних людей, які своєї невтомною працею, самовідданістю, талантом, невпинним розвитком заслужили прекрасну нагороду, вдячність освітньої корпорації.
У навчально-науковому інституті медицини Університету «КРОК» на базі кабінету медсестринської практики створено сучасний Тренінгово-симуляційний кабінет базових практичних навичок в охороні здоров'я.
26 вересня 2024 року відбулася відкрита лекція доцента кафедри психології Склярової Ганни Олександрівни з курсу «Юридична психологія» для студентів освітньої програми «Екстремальна та кризова психологія».
Щиро вітаємо колектив юридичного факультету з визначною датою – 30 річчям від дня заснування юридичного факультету Університету «КРОК» – справжнього осередку юридичної науки та освіти!
25-26 вересня 2024 року завідувач кафедри управлінських технологій, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти професор Віктор Алькема взяв участь у роботі Українського форуму якості освіти.
На минулому та поточному тижні відділом аспірантури і докторантури Університету було організовано та проведено збори аспірантів першого та другого років навчання за участю керівництва Університету, завідувачів випускових кафедр та наукових керівників аспірантів.
24 вересня 2024 року відбувся віртуальний тур «Історія грошового обігу України» від Музею грошей Національного банку України з нагоди святкування Дня гривні. Кафедра економіки та фінансів Університету «КРОК» й учасники секції «Менеджменту та маркетингу» Київської МАН під керівництвом доцентки КЕФ Ксенії Захарової взяли активну участь у заході. Спікером заходу виступив Андрій Бойко-Гагарін – доктор історичних наук, старший зберігач фондів музею грошей НБУ.
16-20 вересня 2024 року в Батумському державному університеті імені Шота Руставелі (м. Батумі, Грузія) відбулася Міжнародна конференція з поширення результатів та забезпечення стійкості в рамках проєкту Еразмус+ «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату / CLIMAN» (619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP).
Нещодавно відбулася організаційна зустріч викладачів кафедри економіки та фінансів зі студентами-першокурсниками ОП «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» і «Підприємництво та торгівля». Захід проводив завідувач кафедри професор Ігор Румик.
З 9 по 20 вересня 2024 року студенти Фахового коледжу Університету «КРОК» взяли участь у мобільності до Akaki Tsereteli State University (Грузія) в рамках проєкту Erasmus+ KA2 «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату»/CLIMAN. Ця подія стала унікальною можливістю для студентів розширити свої знання про зміни клімату, а також здобути безцінний практичний досвід.
Нещодавно доцент кафедри психології, завідувач кафедри психології Никоненко О.В. провела відкриту лекцію з курсу «Вікова та педагогічна психологія» на тему: «Новонародженість та немовлячий період» для студентів 2 курсу.
З 2 по 13 вересня 2024 року група здобувачів освіти Фахового коледжу взяла участь у двотижневому навчанні в Університеті Миколаса Ромеріса (Литва) в рамках проєкту Erasmus+ KA2 «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату»/CLIMAN. Навчання було спрямоване на глибше розуміння глобальних кліматичних змін та ролі стейкхолдерів у досягненні цілей сталого розвитку. Програма включала лекції, практичні заняття та польові дослідження, що дозволило учасникам поєднати теоретичні знання з практичним досвідом.
23 вересня 2024 року в Університеті «КРОК» відбулась гостьова лекція по Цілям сталого розвитку «Глобальні цілі – локальні рішення: як університети можуть бути більш сталими».
Навчально-науковий інститут міжнародної освіти Університету «КРОК» оголошує вакансію КЕРІВНИКА ПРОЄКТІВ ТА ПРОГРАМ
13 вересня 2024 року представники Коледжу провели першу Зустріч представників Молодіжної координаційної ради шкіл-партнерів МАШ ЮНЕСКО. Зустріч проходила в одній із шкіл-партнерів по проєкту - Ліцей №85. З привітальними словами до учасників звернулись директорка Ліцею Федунова Тетяна Миколаївна і директорка Фахового коледжу Сумбаєва Людмила Петрівна.
17 вересня 2024 року здобувачі ОП Журналістика відвідали захід, організований Національною спілкою журналістів України, - зустріч з Аскольдом Лозинським. Це відомий письменник, адвокат, журналіст, експрезидент Світового конгресу українців.
Оргкомітет премії Ukrainian Business Award (UBA) підтвердив, що компанія Бізнес Школа КРОК стала переможцем премії UBA - 2024 року в номінації «Провідна Бізнес Школа в галузі МБА».
17 вересня 2024 року в Університеті «КРОК» відбулась гостьова лекція від експертів Міністерства цифрової трансформації України. А саме:
Олег Дубно, менеджер напряму «Штучний інтелект» у Міністерстві цифрової трансформації;
Іван Іванов, тренер з інформаційних технологій в освіті, засновник Центру нової освіти, а також розробник та адміністратор освітніх платформ «УМІТИ» та «Мій квест».
До зустрічі, яка відбувалась за організаційної підтримки департаменту освіти дорослих Університету «КРОК», долучилась КРОКівська освітня спільнота: це ректорат, науково-педагогічні працівники й здобувачі освіти Університету та Коледжу.
Спікери презентували стратегічні кейси у галузі штучного інтелекту. Зокрема паном Олегом Дубно були розкриті основні вектори політики Мінцифри щодо впровадження ШІ в освіті, акцентовано на значному потенціалі використання ШІ для пошуку ефективних рішень у різних галузях життя суспільства.
Також надзвичайно цікавим для всіх слухачів були практичні поради й експертиза від освітнього експерта пана Івана Іванова. Ці поради й лайфгаки у царині залучення потенціалу інструментів ШІ для досягнення навчальних/освітніх цілей були цікавими як для студентства, так і для викладачів.
Пропонуємо фотозвіт до перегляду!
Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!
Фаховий коледж Університету «КРОК» став партнером у вкрай важливому проєкті з підтримки ментального здоров‘я для українських педагогів, учнів та студентів. Проєкт «Підтримка ментального здоров’я у зоні ризику українських педагогів, учнів та студентів» (#ОсвітаБезСтресу) реалізовує Благодійний Фонд «Act4Ukraine» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
18 вересня 2024 року відбулось засідання екзаменаційної комісії з атестації здобувачів вищої освіти ступеня «магістр» денної форми навчання спеціальності 073 «Менеджмент», освітньої програми «Менеджмент організацій».
10 вересня та 12 вересня 2024 року в Навчальній медіалабораторії Університету «КРОК» відбулися майстер-класи.
Навчально-науковий інститут медицини Університету «КРОК» успішно перереєстровано як офіційного провайдера безперервного професійного розвитку (БПР) під номером 2405. Це важлива подія для університетської спільноти, яка відкриває нові перспективи для підвищення кваліфікації медичних працівників. Тепер Інститут розпочне підготовку широкого спектру курсів та тренінгів для медичних фахівців різних спеціальностей, а учасники програм БПР отримуватимуть сертифікати державного зразка, що визнаються Міністерством охорони здоров'я України.
02 жовтня 2024 року о 14:30 в читальній залі Університету «КРОК» відбудеться презентація підручника «Економіка відновлення».
18 вересня 2024 року відбулася відкрита лекція доцента кафедри міжнародного бізнесу, доктора економічних наук Денисова Олега Євгенійовича в межах ОК: Методологія дослідження: кількісні та якісні методи.
На кафедрі прикладної медицини Навчально-науковий інститут медицини Університету «КРОК» студенти-бакалаври з медсестринства здобувають важливі теоретичні та практичні знання для своєї майбутньої професії. На практичних заняттях, де студенти навчаються базовим медичним маніпуляціям під керівництвом досвідчених викладачів вони відточують навички, які необхідні для професійної роботи у клінічних умовах.
Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм, Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Діяльність на захист прав людини та соціальної справедливості» другого рівня вищої освіти галузь знань 23 Соціальна робота, спеціальність 231 Соціальна робота.
17 вересня 2024 року відбулася традиційна щосеместрова онлайн зустріч адміністрації зі здобувачами англомовних програм Університету «КРОК».
11 вересня 2024 року відбувся KROK SPORT CHALLENGE перший захід в рамках рейтингового проєкту «Ліга КРОКу» реалізований командою Студентської ради Університету. Участь в цьому заході- це справжній виклик собі в різних видах фізичної активності!
Вельмишановні колеги!
17 вересня 2024 року в Університеті «КРОК» відбудеться гостьова лекція від експертів Міністерства цифрової трансформації України: «Освітній апгрейд: як штучний інтелект трансформує навчання в університеті»
З 4 по 6 вересня 2024 року кандидат юридичних наук, доцент юридичного факультету Університету «КРОК» Доляновська І.М. взяла участь у черговому етапі тренінгу для фасилітаторів проєкту Еразмус+ ArtNoConflict, місцем проведення якого виступив Університет Миколаса Ромеріса (м.Вільнюс, Литва).
12 вересня 2024 року група зацікавлених студентів із різних академічних груп 1-их та 2-их курсів представляли Фаховий коледж Університету «КРОК» на урочистій святковій зустрічі, присвяченій настановчій сесії відділення філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук учнівської молоді.
З 29 серпня по 05 вересня 2024 року студентка 4 курсу бакалаврської програми «Міжнародні економічні відносини», Олександра Преснякова, та студентка 1 курсу магістерської програми «Право», Соломія Ромасевич, взяли участь в «European Summer School: Rule of Law» організована Університетом SWPS у місті Сопот, за підтримки NAWA (Polіsh National Agence for Academic Exchange).
Нехай 256-й день року принесе вам нові цікаві виклики, неймовірні рішення і безліч рядків коду, що працюють без помилок!
В Університеті «КРОК» в рамках роботи ННІІКТ на кафедрі ІММС відбулися організаційні збори для магістрів освітньої програми «Аджайл-технології розробки програмного забезпечення» за спеціальністю 073 «Менеджмент». Здобувачі освіти отримали важливу інформацію про оновлення кабінету студента, зокрема звернули увагу на розділ, присвячений місцям практики та працевлаштування. Це має допомогти студентам у побудові кар'єри, забезпечуючи доступ до актуальних вакансій, інформації про стажування та можливості співпраці з провідними компаніями у сфері IT та управління.
Під час зборів студентам нагадали про важливість ознайомлення з пам'яткою студента, яка містить усі необхідні рекомендації та правила для ефективного навчання. Особливу увагу звернули на академічну доброчесність, відповідальне ставлення до завдань та дедлайнів, а також на активну участь у навчальному процесі.
Крім цього, викладачі висловили свої побажання успіхів у навчанні та закликали магістрів продовжувати розробляти та розвивати власні проєкти. Зокрема, було наголошено на важливості використання гнучких методологій управління проєктами, таких як Аджайл, що відкривають перед студентами широкі можливості для інновацій та творчого підходу.
На завершення зборів учасники обговорили перспективи майбутньої співпраці з роботодавцями, розвиток стартапів і проєктів, а також подальші кроки в професійному зростанні. Університет КРОК продовжує підтримувати своїх студентів на шляху до успіху, надаючи сучасні інструменти та ресурси для навчання й кар'єрного розвитку. Бажаємо всім магістрам натхнення, наполегливості та яскравих досягнень у новому навчальному році!
З 02 по 06 вересня 2024 року студенти Університету «КРОК» розпочали свій навчальний візит до Литви в рамках проєкту Erasmus+ KA2 «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату»/CLIMAN на базі Університету Миколаса Ромеріса. Перший тиждень навчання був насиченим та інформативним, зосереджений на темі змін клімату та ролі стейкхолдерів у стратегіях його пом'якшення.
В Університеті «КРОК» в рамках роботи ННІІКТ на кафедрі комп’ютерних наук в перші тижні навчання відбулися організаційні збори для студентів спеціальності «Комп’ютерні науки», на яких студенти академічних груп КН-21, КН-22, КН-23 та КН-24 отримали важливу інформацію для успішного початку навчального року. Формат проведення зборів залежав від групи: для студентів старших курсів зустрічі були організовані дистанційно, тоді як для першокурсників групи КН-24 – було проведено очну зустріч у 132 аудиторії, де окремо виступив староста 2-го курсу Васькевич Артем – розповів про студентське самоврядування та Фещенко М.І. – про організацію кіберспоту.
Основною темою зборів було ознайомлення здобувачів освіти з оновленням кабінету студента – зручного та функціонального інструменту, який значно полегшує навчальний процес, надає доступ до важливої інформації про розклад, оцінки, матеріали для навчання та багато іншого. Було наголошено на необхідності користуватися цими ресурсами, що допоможуть студентам ефективніше організувати навчальний процес та зосередитися на своїх академічних цілях.
Також студентам було нагадано про важливість ознайомлення з пам'яткою студента, яка містить ключову інформацію про правила поведінки, безпекові питання, академічну етику та обов’язки здобувача освіти. Зокрема, було акцентовано увагу на дотриманні дедлайнів, активній участі в навчальному процесі та відповідальному ставленні до навчання.
На завершення зборів студентам побажали успіхів у навчанні, мотивації та наполегливості у досягненні своїх цілей. Викладачі закликали студентів продовжувати розробляти й розвивати власні проєкти, використовуючи здобуті знання та навички. Адже сучасний світ комп’ютерних наук відкриває безліч можливостей для тих, хто готовий вчитися, творити та експериментувати. Ми впевнені, що попереду на вас чекають нові виклики, цікаві проєкти та визначні досягнення!
Сюди можна вставляти текст з Word
Нещодавно відбувся початок навчання на денній формі спеціальності «Психологія» та Посвята студентів І-го курсу. Щиро вітаємо з початком навчального року, зичимо успіхів у навчанні та в творчому самовираженні.
У червні Вокальна студія «VOSK Band» оголосила акцію «Книги для хоробрих сердець». Метою акції став збір книг, які можуть підтримати наших захисників та підняти їм настрій.
01-07 вересня 2024 року в Університеті міста Фоджія, Італія, відбувся тренінг зі сталого розвитку в рамках проекту «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату/#CLIMAN».
05 вересня 2024 року відбулась зустріч першокурсників бакалаврату Welcome students club у рамках плану заходів, який попередньо був проанонсований Студентською радою Університету.
Запрошуємо на річний сертифікатний навчальний курс «Дитяча та сімейна психологія» (навчання консультуванню з дитячих та сімейних проблем), 9-й набір!
З 26 серпня по 1 вересня 2024 року Павло Марченко, студент ОР магістр, спеціальності «Право» Університету «КРОК», взяв участь у національній програмі «Державотворець».
Нещодавно відбулося розширене засідання кафедри психології із залученням стейкхолдрерів та студентів. Темою засідання було обговорення освітніх програм І та ІІ рівня освіти «Організаційна психологія», «Екстремальна та кризова психологія» (І та ІІ рівень) та «Психологія».
26-30 серпня 2024 року в Університеті Фоджа (Італія) відбувся тренінг зі сталого розвитку в рамках проекту INTERADIS/Інтеграція та адаптація іноземних студентів (619451-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP).
29 серпня 2024 року в Університеті «КРОК» відбулося урочисте відкриття навчальної медіалабораторії. У рамках проєкту «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні / COOPERA» кафедра міжнародних відносин та журналістики отримала технічне обладнання, яке забезпечить успішну якісну підготовку здобувачів спеціальності «Журналістика».